Novinky
CO2 plnenie

Od 16.03.2020 ostáva naďalej otvorený náš eshop. Výmena, naplnenie sóda bombičky možná po vzájomnej dohode. Distribúcia CO2 je zastavená a prerušená. Elektronická komunikácia info@migass.sk, Whatsap správa 0907 481 727.

viac
Filtračná pena

Do ponuky sa pridala filtračná pena s rozmermi 50x50x5 cm. Jej rozrezaním na 5x10 cm možete získať až 50 ks filtračných náhrad. Aj takto si viete znížiť náklady a skvalitniť prostredie...

viac

Filtračné predĺženie

Úvod NovinkyFiltračné predĺženie

Filtrovanie vody v akváriu má veľmi dôležitý význam. Filter zachytí množstvo nečistôt, avšak pri zanesení môže byť zdrojom chorôb. Aby ideálne prečerpal celé množstvo vody, navrhol som jednoduché predĺženie. Z čerpadla sa odskrutkuje starý nosič filtra a podľa priemeru naskrutkujeme predĺžovaciu hadicu s filtračnou rúrkou, na ktorú nasadíme filtračnú penu. Najvhodnejšie je fiter umiestniť na dno, za polovicu akvária od výpuste čerpadla, aby sa zabezpečila čo najlepšia výmena vody v celom akváriu.  Takto môžeme osadiť čerpadielko vyššie, tak aby zostala ponorená iba vrtuľka, a motorček nebude zbytočne ohrievať vodu. To oceníme obzvlášť v lete.

 

Preĺženie nasávania čerpadla v akváriu

Podeľte sa Dodanie tovaru
Copyright 2019 - 2020 © MIGASS