Novinky
Filtračné predĺženie

Filtrovanie vody v akváriu má veľmi dôležitý význam. Filter zachytí množstvo nečistôt, avšak pri zanesení môže byť zdrojom chorôb. Aby ideálne prečerpal celé množstvo vody, navrhol som jednoduché predĺženie. Z...

viac
Ph test lakmusový

   Radi by sme dali do pozornosti cteným zákazníkom, že máme v ponuke novú formu testu :  Ph test lakmusový. Balenie obsahuje 80 lakmusových papierikov a farebnú stupnicu. Stupnica je...

viac

Vitajte na našom novom eshope

                 CO2 v iných rozmeroch,  www.migass.eu

 

    Zaoberáme sa predovšetkým distribúciou a plnením CO2 fliaš. Našou snahou je aby CO2 bola dostupná pre všetkých aj menších odberateľov.

  

CO2 má využitie hlavne v priemysle pri zváraní CO2. V potravinárstve sa využíva pri čapovaní kofoly a sódy  alebo piva(potravinárska CO2). Taktiež tvorí náplň snehových hasiacich prístrojov, čo je ideálne na hasenie elektrických zariadení.

   V ponuke máme aj Hélium, ktoré môžete využiť na plnenie balónikov pri rôznych rodinných oslavách, stretnutiach, svadbách a podobne.

 

   Zaujímavosťou je prihnojovanie rastliniek v akváriu pomocou CO2. Zlepšuje prostredie okyslením, nakoľko v kyslom prostredí sa menej rozširujú choroby. Zároveň pre rastlinky pôsobí ako hnojivo čím podporuje ich rast. CO2 má význam aj pre rybičky pretože pôsobí blahodárne na ich vzhľad a odmenia sa Vám zvýšenou lesklosťou a spokojnosťou.  Je samozrejme potrebné aj správne dávkovanie. CO2 do 20 mg/L rybičkám neškodí. Je dôležité kontrolovať množstvo CO2 v akváriu pomocou jednoduchého testu (CO2 testerom, pH testerom), alebo sofystikovanejšími prístrojmi.

 

    Zo skúsenosti odporúčam najväčší dôraz na CO2 fľašu. Nová fľaša ma životnosť 40 rokov, platnú tlakovú skúšku 10 rokov. Pri starších fľašiach je riziko úniku CO2 netesnením ventila kde dochádza k únikom CO2. Potrebujete ju častejšie  nielen naplniť ale venovať čas a investície jej údržbe, ak to jej stav dovolí.  Z hľadiska nielen bezpečnosti odporúčam zakúpiť  si novú fľašu k dispozícii je 1,5kg CO2, 3,75kg CO2, a 6,00kg CO2. Nielen Vaša prevádzka, Váš domov bude bezpečnejší, nebude dochádzať k únikom CO2 a nebudete riešiť iné starosti spojené práve s CO2. Vašu fľašu Vám samozrejme aj rád opakovane naplním pomocou pumpy.

     

   Pre naplnenie CO2 alebo Hélia je najjednoduchšie zavolať (Whatsapp) a dohodnúť sa na vyzdvihnutí, zapožičaní náhradnej CO2 fľaše, (kým Vám naplním CO2). Množstvo ďalších informácií nájdete aj na www.migass.eu. Distribúcia ostatných plynov ako je Dusík, a podobne je momentálne pozastavená z logistických dôvodov.

  

    Využívaním našich služieb získate množstvo ďalších výhod. Ušetríte nielen čas, ale aj servis spojený zo zodpovedným prístupom v rámci našich možností.

 

    Veríme, že nielen plnenie CO2, Hélia, ale aj nákup od nás urobí z Vás spokojného zákazníka.

 

Flase CO2

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?

Ďakujeme Vám za zaregistrovanie.

Odporúčame
  
Najpredávanejšie
Copyright 2019 © MIGASS