CO2 v iných rozmeroch

Úvod MIGASS

Niekoľko viet o firme a plnení CO2

   Spoločnosť MIGASS, s.r.o. bola založená 04.08.2010 so sídlom v Drienove, medzi Košicami a Prešovom pre lepšiu dostupnosť obidvoch miest. Spoločnosť má jediného vlastníka, právna forma je s.r.o. a momentálne neplatca DPH.
    V súčasnosti sa zaoberám predovšetkým plnením CO2 fliaš pre maloodberateľov a akvaristov. V sortimente je taktiež niekoľko položiek pre prihnojovanie rastlín pomocou CO2 v akváriu. Distribúcia dusíka a ostatných plynov je momentálne pozastavená
, ale v ponuke mám pre vás  aj Hélium v 30 a 50 balónovom balení. Využíva sa hlavne na plnenie balónikov pri svadbách, rodinných oslavách a stretnutiach.. 


 Po absolvovaní skúšok Požiarneho technika na KR HaZZ v Košiaciach a zápise tejto činnosti v ORSR už môžem túto službu zákazníkom naplno poskytovať. Viac aj na http://www.migass.eu/technik-po/


 

Prečo my? Šetríme nielen Váš čas...

 

   Vieme sa Vám prispôsobiť. Zatiaľ čo sa venujete svojej práci a povinnostiam, my sa Vám postaráme o naplnenie CO2 fľaše. Nemusíte sa trápiť s fľašou, odbiehať, míňať za PHM alebo na chvíľu zatvárať prevádzku.

 

   Ak nemáte vlastnú rezervnú CO2 fľašu, zapožičiame Vám počas plnenia našu, a môžete nerušene pokračovať vo vašej práci.

 

   Odmeníme Vás aj zľavu, ak by ste sa zaregistrovali pre plnenie, automaticky ju získate. A tá sa od množstva plnenia môže navýšiť.... Je to len o vzájomnej dohode..

 

Ako prebieha plnenie CO2?

    CO2 sa plní do CO2 fliaš, ktoré spĺňajú technické parametre (ventil vybavený poistkou).  Možno prvotná investícia do novej CO2 fľaše je vyššia ale v budúcnosti sa vyhnete nielen únikom z CO2 fľaše, ale aj jej údržbe. Nová CO2 fľaša  spĺňa všetky bezpečnostné predpisy a je pre Vás garanciou bezpečnosti vo Vašej domácnosti pri akváriu, ale aj  v prevádzke na 40 rokov.   Samozrejme Vám ju rád aj opakovane naplním. Plnenie vašej CO2 fľaše vieme naplniť v sklade. Ak ste z Košíc  viem fľašu vyzdvihnúť aj u Vás a počas plnenia Vám bezplatne zapožičiam náhradnú CO2 fľašu. CO2 plnenie do Vašej fľaše prebieha nie "prepustením" cez hadicu, ale pomocou riadnej CO2 pumpy. Samozrejmosťou je aj  pokladničný doklad ktorý vám vystavím. Doprava v rámci mesta Košíc je zdarma (prípadne dohoda).

 

Karty bezpečnostných údajov pre CO2, N2, doprava ADR do 1000.

 

CO2 karta bezpečnostných údajov

 

https://drive.google.com/file/d/0Bw8G_0JLo6dQanNUd3hKMHo1Y1k/view

 

N2 karta bezpečnostných údajov

 

https://drive.google.com/file/d/0Bw8G_0JLo6dQd0dBV0FSSU51M1U/view

 

 

Doprava, ADR do 1000

 

https://drive.google.com/file/d/0Bw8G_0JLo6dQWDlEb2c4bUgxRjQ/view

 

 

 

Milan Gábor

 

 

Podeľte sa

Copyright 2019 - 2024 © MIGASS